Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSN játék vásárlás után lehet...

Verzus kérdése:

PSN játék vásárlás után lehet offline játszani vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrégiben vettem egy PS4-et, és annyira nemvágom hogy is mennek ezzel a dolgok. A kérdésem azlenne, hogy ha én vásárolok PSN-en egy játékot (Bloodbourne), letöltöm természetesen, játszok is vele, azzal késöbb offline tudok játszani? Igazábol a lényeg azlenne, hogy az egyik barátomnak, ha megadom a PSN accountomat, és ő letölti nálam, utána hazaviszi ahol nincs internetelérés, ő attol tud majd vele játszani? Illetve csak megkérdezem, hogy gondolom nem kizáró ok, ha esetleg egyszerre egy accountba vagyunk, és esetleg online is, gondolom nem tiltja le a rendszer egyik accot sem. (Nyilván nem játszanánk egyszerre online, csak szimplán ha lenne internetelérése éppen. (Ha valaki esetleg kérdezné, azért gondoltam a PSN-es vásárláson, mert most a Bloodbourne csak 6 ezer forint, használtan legolcsobban 7-ezerért láttam, meg azért igy egyszerübb is lenne számomra.)

2017. jan. 3. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugye a játékokat más fiókokkal úgy lehet megosztani egy gépen ha az az elsődleges ps4-ed.

Ha bejelentkezel barátod gépebe elsődleges ként akkor tud vele játszani.Sőt még a PS pluszodat is tudja használni abból a szempontból ,hogy tud online játszani.

2017. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!