Kiki02 kérdése:

Xbox 360 S tipusu konzol bővítése?

Figyelt kérdés

Nem értek ezekhez a dolgokhoz ezért kérnék segítséget!:)

Egy xbox 360 S típusú konzolom van, ami 4GB-os... Ezt még annó kinecttel együtt vettük. (Nem tudom ez mennyire befolyásolja azt hogy milyen fajta xbox)

Mivel csak 4GB-os, így kb egy játékot sem tudok telepíteni rá, ezért az lenne a kérdésem, hogy lehet ezt a tipusu konzolt memóriaügyileg bővíteni? Mert láttam ilyen behelyezhető "memóriákat" különböző méretekben (250,500Gb) de ezek úgyláttam hogy csak az "E" tipusú konzolhoz vannak.. Megoldható az enyémnek a bővítése? Lehet hozzá venni valami ilyesmi cuccot?

Köszönöm a segítő válaszokat!:):)



2016. dec. 27. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Külső ssd,pendrive ról is tudsz futtatni játékot. Gyorsassága ugyanolyan lesz kb.
2016. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az E és S típusba ugyanaz a merevlemez való.

[link]


[link]


Amit az előttem lévő írt, hogy USBs merevlemezt vagy pendriveot is dughatsz rá, ha nem akarsz eredeti belsőt venni. Legalább USB2.0 csatlakozós és 256MB belső tárhelyű kell.


Van néhány játék amit csak a belső merevlemezre lehet telepíteni (pl Battlefield 4), illetve kell hozzá belső merevlemez (az összes Xbox Classic játék emulálásához).

2016. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, még annyi lenne a kérdésem hogy a kettő között mi a különbség?


[link]


[link]


Mert hogy a csomagolas is teljesen mas..

2016. dec. 29. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a mintaképeknek ne nagyon higgyél, mert a leírás alapján nem az a termék, hanem csak illusztráció.


Az első [link] például oda van írva, hogy használt, ki tudja mennyit ment és milyen állapotú (bár ezek annyira nem szoktak elromlani). A dobozkép nekem totál ismeretlen, nem tűnik hivatalos Microsoft doboznak, már ha egyáltalán olyan a doboza és nem csak illusztráció.


A második [link] dobozképe stimmel, úgy néz ki a hivatalos csomagolás (és ráadásul új is), de oda van írva, hogy OEM, ami általában azt jelenti, hogy kivették valamilyen csomagból, beletették egy sima zacsiba és úgy kapod meg (tehát a kép eleve megtévesztő).


Szóval ha feltételezzük, hogy nem akar egyik bolt sem átverni (nem vásároltam ezeknél, de jó pár éve működnek szóval talán nem) akkor az olcsóbb az használt a drágább meg új.

2016. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeeen!!
2016. dec. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!