Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok RC drift autót,...

Ajánlanátok RC drift autót, lehetőleg olcsón?

Figyelt kérdés

Elektromosat, a legalsó árkategóriából.

Vagy olyat amit könnyen át lehet alakítani, arra, hogy lehessen vele driftelni.



2016. dec. 26. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A facebookon vannak RC adok-veszek, börze, csere-bere, autó adok-veszek csoportok, ott figyeld a használt autókat. Mindenképp elektromosat keress. Bármilyen 1/10 onroad 4WD megteszi, ha a hajtás ép. A hátsó difit le kell zárni, ha nincs. (befújod WD40-nel, aztán kinyomod meleg ragasztóval). Kérdésed alapján lehet hogy ez lesz az első modelled, szóval ha akku, töltő és táv nincs hozzá, szerezz be egy Imax B6 klónt adapterrel, illetve aliexpressről egy ZOP 5000 mah 2S lipo akkut. Én is ilyet használok, olcsó, de strapabíró... Távnak pedig egy akármilyen 2,4 ghz pisztolytávot, driftleni azzal az igazi.


De mivel márkát kértél, ajánlok párat: Tamya, Traxxas vagy Sakura a jobb márkák. Nekem egy TRX 4tec van, és teljesen elégedett vagyok vele...

2016. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2016. dec. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!