Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telekomnál TV-t csak online...

Telekomnál TV-t csak online lehet rendelni, vagy üzletben is meg lehet azonnal vásárolni?

Figyelt kérdés
Karácsonyra rendeltem volna de olvastam hogy nagyon meg vannak csúszva és nagyon sokan nem kapnak visszajelzést sem. Nincs olyan üzletük ahol azonnal meg lehetne vásárolni?

2016. dec. 19. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

ha tudod milyen tévét akarsz, miért nem veszed meg máshonnan?

pl extreme digital, emag, mall, stb

2016. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy euronics, mediamarkt? esetleg tesco?
2016. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert részletre szeretném ami máshonnan jelenleg nem lehetséges.
2016. dec. 19. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Máshol is megveheted részletre!

Extreme Digital,euronics, media markt

2016. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj be a Duna Plázába és kedvezményes előfizetéssel együtt válogathatsz több készülékből is. Aztán ha megvan a szerződés, akkor kiszállítják. Szomszédék Sencort kaptak.
2016. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint írtam, máshonnan jelenleg nem lehetséges. Sajnos vidéki vagyok, úgy értettem a kérdést hogy pl Debrecenben nincs e olyan üzletük ahol meghosszabbítom a hűséget, és elhozom a készüléket, vagy pár napon belül kiszállítják.
2016. dec. 19. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak online lehet megrendelni, de kiküldeni szerintem mindenképp futárszolgálattal fogják.

Persze egy kérdést megérhet: 1412

Ha közvetlenül az üzletet hívod, akkor nem nagyon szokták felvenni.

2016. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!