Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen aktív mélynyomót vegyek?

Autism kérdése:

Milyen aktív mélynyomót vegyek?

Figyelt kérdés
Max 60-70 ezer forint értékben szeretnék vásárolni és a legfőbb szempont, hogy értékelhető teljesítményt produkáljon az alacsony hz-eknél is(ezalatt gondolok olyan 25-30 hz-re)

2016. dec. 14. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szobába ugye?


THONET-VANDER SW-10 ez a legolcsóbb. 150-200 körül vannak jobb subok, de az árban messze van ugye.


Egy próbát megér, de lehet jobban járnál azzal, hogy eladod a mostani rendszered és veszel egy drágábbat a pénzből.

Zenére nem biztos, hogy jobb lesz, és nagyon nehéz beállítani a subokat tisztességesen, hogy jó legyen a hangerő, a vágási freki, és főleg hogy a szobában jó helyen legyen elhelyezve, illetve hogy ne rezonáljon be semmi.


Egyébként a zenékben egyáltalán nem jellemzőek a 25-30Hz-es hangok, például a 4 húros basszusgitár, nagybőgő E1 41.2Hz-ig megy le. Esetleg drum and bass, vagy hasonló zenéknél kellene a 30Hz. Mondjuk egy hangszóró nem is itt, hanem 40-50-60Hz-en kezd elcsuklani.


Szóval ja, szerintem minden szempontból jobban jársz, ha veszel egy új sztereó szettet 8"+ membránokkal, és nem bajlódsz a subbal, ha nem muszáj.

2016. dec. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, én is pont ezt néztem ki magamnak!

Egyébként EDM-et hallgatok, azon belül is leginkább trap-eket, ezért lenne szükségem rá.

És valamilyen aktív szatelitet tudnál ajánlani hozzá?

Jelenleg egy logitech z-2300-am van, de ez kb csak 40-hz ig képes kiadni rendesen a hangokat :/

2016. dec. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!