Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Guitar Hero Vagy Rock Band?...

Guitar Hero Vagy Rock Band? És ha az miért? Meik része?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 12:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én nem akarok igazi hangszeren játszani én guitar hero vásárlás előtt álltam és már megvettema guitar hero 5-öt. Köszönöm mindenkinek aki erre válaszolt (1 ember) több válasz nem is kell köszönöm!
2010. júl. 7. 09:09
 12/15 anonim válasza:

Ha egyszer jatszottal vele, akkor nem tudsz rogton hardon jatszani.

Amugy meg hardon tobb hang jon, ennyi. Ezert lehetett tobb pontod.


S.

2010. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdező válaszaival és az egyetlen normális válaszadóval... Örüljetek annak, hogy tudtok hangszeren játszani, ügyesek vagytok b@zdmeg! De a Guitar Hero sokkal hamarabb elsajátítható, és egy buliban qrvajót szól!!! Mire megtanulsz hangszeren játszani, és szerzel embereket magad mellé 100 év! Nem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni? Aki tud főzni, az nem mehet gyorsétterembe? vagy akinek sok pénze van, az nem kereshet többet? Vagy aki tud festeni az nem mehet el a Luvr-be? Hol a f@szban van az összefüggés emberek?! Egyébként jöl tetted, hogy megvetted! :)
2010. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az szereti jobban a Guitar Herot aki gitározik, pl. én is így szerettem meg.
2010. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Lehet, hogy en is azert szerettem meg, mert gitarozom...


S.

2010. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!