Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom mit kezdjek ezzel a...

Marokity Szabolcs kérdése:

Nem tudom mit kezdjek ezzel a fejhallgatóval?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán vettem a PC-mhez egy uRAGE SoundZ nevezetű fejhallgatót, ami mikrofonos is. USB-vel van ellátva. Bedugtam a gép hátuljába, nem csinált semmit, bedugtam azt elején található USB portokba, ott telepítette a szoftverét, de egyszerűen nem szól benne semmi. Skypeon is próbáltam, se a mikrofont, se a hangot nem bírtam beállítani, a hangszórómon szólt a zene, de ha átraktam (a windows 10 szerint) High Definition Audio hangeszközre-semmi. Digitális Hang (SPDIF) is van, szintén semmi. Valami ötlet, hogy mit kezdjek vele?

2016. nov. 14. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki kell valasztani hogy ezzel jatssza le amit akarsz.

Kulonben eleg nagy malacsag ez az USB fejhallgato dolog, miert vettel ilyet? A gepben altalaban van mar hangkartya, ezek az USB-sek meg installalnak egy masodik hangkartyat. Csak hogy legyen minnel tobb gondod.

2016. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiválasztottam, jelzi is, hogy lejátssza a fejhallgatón, de semmi hang sincs, még le sincs némítva a fejhallgató...
2016. nov. 14. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Bele kellene nézni a driverbe, a beállitásokba, ...
2016. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lacc1980 válasza:
Nézz körül milyen felvevő és lejátszó eszközöket lehet használni, és keresd az usb eszközt.
2017. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Killer980225 válasza:
4. válaszoló. Nekem is ez volt a gond és a válaszod alapján működik is. Köszönöm szépen! :)
2017. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!