Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus Hd 6970-es videókártyámna...

Asus Hd 6970-es videókártyámnak mi lehet a hibája vagy a géppel van gond?

Figyelt kérdés
Vadonatúj Asrock B85M pro4-es alaplapom van és vettem használtan egy Asus hd 6970-es kártyát ami az eladónál tökéletesen ment. Nálam valamiért nem emgy. Minőségi 580W-os tápom van, betettem a kártyát nincs kép, amikor még nem indítom el a gépet de már be van kötve a kártya egy piros led világít a tetején ami bekapcsolásnál kialszik de ettől függetlenül nem működik. Úgy, hogy bent van a kártya próbáltam alaplapi vga-ról a gépet és úgy beadja a képet. Valami megoldás? Mindent meghallgatok.

#hiba #gép #Asus hd 6970
2016. nov. 14. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A BIOS ban engedélyezd az uj videokártyát.( és a monitorkábelt is dugd át)
2016. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt, hogy kell, a biosban pcu-express van beállítva, hogy azt ismerje fel, ezen kívül mit lehet még állítani?
2016. nov. 14. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Mást nem kell. Ahogy lépsz kifele a Biosból, a változtatást jóvá kell hagyni. Anélkül nem lép életbe. ( mentés és kilépés menüpont. És rákérdez, hogy igen v. nem? )
2016. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jó, más ötlet esetleg?
2016. nov. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!