Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek jók ezek a videoka...

Szerintetek jók ezek a videokamerák? Samsung SMX-F30 illetve Samsung SMX-F30S?

Figyelt kérdés

Családi események, kirándulás, nyaralás, haverokkal történő bicajos túrázgatás, ökörködések felvétele lenne a cél.

Érdekel a képminőség de nem vagyok telhetetlen.Gondolom ez látszik azért a gépen:D

Nem akarok 80-90et kidobni egy Sonyért ami persze nagyon jó 80gigás merevlemezével carl zeiss optikájával meg miegymás. Szóval akinek 200 ropis kamerája van az most ne oltson légyszíves.Nem vvagyok otthon a kamerák világában és még márkaboltokban sem jártam. Arra lennék csak kíváncsi, hogy ebben a kamerában mi az átverés.Tehát mi az a funkció ami az ára miatt esetleg nagyon gyenge.Későbbi használata drága lenne stb.(különleges átalakítók,szar gyári akku, kis memória stb.)

Azt írta az egyik oldal hogy beépített 8gigás tárhely. Én úgy tudom SDHC kártya kell bele.Most mi az igazság?

Itt van 2 link a paraméterekkel.


SMX-F30 [link]


SMX-F30S [link]


A válaszokat előre is köszi!


2010. ápr. 25. 10:38
 1/1 anonim válasza:
Nos, hogy mit tud a kamera azt a youtube-on megnézheted, van néhány teszt kép /de ne a gyári, reklám anyagot, hanem az amatőr videót/ nézd! Érdekes, hogy a korábbi olcsó 29990,-Ft-s SMX C10, néhol szebb képet produkált, mint amit F30. /macska karmolja a fát/. Sajnos a FELBONTÁS csak 347 kpixelt tud, ami még az átlag 420kp DV minőséget sem éri el!A youtube-ra feltöltés egyszerűsége értékelendő, az optikai zoomja is növekedett, de nekem úgy tűnik a képminősége romlott a régi akciós 10-hez képest. Valószínű azért ilyen "olcsó" ez a gép. /usa lista ár kb a fele/ A saját memória azért jó, mert legalább alapból tudsz néhány percet kb 20perc felvenni. A sdhc kártyák árai 8 ezernél kezdődnek, kisebbet nem érdemes venni, a 16 ezer körüliek elég jók. Sajna most az irány a HD-s camerák felé visz, nem biztos, hogy ez elég lesz akár 1 év múlva is! Sok szerencsét Üdv Konix.
2010. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!