Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szükségem volna egy headsetre...

Szükségem volna egy headsetre ami jó minőségű és a hangzása is jó, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom és főként zenehallgatásra kellene, de néha Ts3-hoz is, ritkábban játékra. Nézegettem de nem tudom melyik gyártó és melyik típus lenne megfelelő. Mindenképpen USB-s csatlakozó kellene. Valamint nem tudom, a hangzást mennyire befolyásolja hogy a "hangkártya" az alap ami a laptopban van. Kellene hozzá egy külső hangkártya? Mennyivel jobb? Nem YT videó minőségű zenékre, mp3akra gondolok. Amiket néztem gyártók: SONY, Sennheiser, Pioneer, ezeket ismerem. Milyenek ezek? Vagy mit ajánlotok és milyen típusokat, valamint ha szükséges egy külső hangkártya akkor abból milyen fajtát? Árat nem nagyon tudok mondani most, de azért nem az alsó kategóriát súrolja.

2016. szept. 17. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mindenképpen USB-s csatlakozó kellene" ? Megis miert?

Ez mar ugy ahogy van bukas.

2016. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne bukás? Azért kell USB-s mert a jack dugó nem működik...
2016. szept. 19. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja most már értem, de az a gond hogy az USB az nem audio kimenet. Amire te gondolsz az valoszinüleg egy USB hangkártya, aminek lesz jack kimenete és oda dugod a fülest?
2016. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eto... nem tudom mire gondolsz, de az USB használható hangkimenetre, ugyanis létezik USB fejhallgató, van is nekem de nem tudom mindig mozgatni, ezért kéne egy másik. A jack meg működik valójában csak egybe van mikrofonnal (1 jack) és a W10 múltkor frissített ezzel tönkretéve az összes drivert, amit még nem sikerült kijavítanom.
2016. szept. 20. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jbl-t vegyel, jackest nem usbst. Az usb hülyeség, driver kell neki meg nem is jo minőség.

JBL E30 ha jól tudom kombi jackes, benne van a miki is.

A drivereket pedig meg kell javitani nem más fülest venni csak mert rossz egy driver.

2016. szept. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hah... látom nem nagyon értesz hozzá, mindegy azért köszi...
2016. szept. 21. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember, az USB nem hangkimenet. Az USB adat busz. Amire lehet kötni egy kütyüt ami lehet hangkártya is, beépitett a füles be is ha ugy tetszik, de az USB akkor sem hangkimenet.
2016. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is erre gondoltam. Az usb valóban nem hangkimenet de egy usb-s fejhallgatóval azzá lehet tenni. Nem is erre értettem hanem mint írtad a jackesnek jobb a minősége. Na ezt már több helyen tudnám támadni de mindegy. Köszi azért hogy próbáltál segíteni.
2016. szept. 22. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:

En ertem mit mondasz, de Te nem erted a lenyeget. Az USB-n keresztul persze hogy kell egy usb-hangkartya, ami persze be van epitve a fulhallgatoba. Namarmost azon a pici helyen mit szolsz mi fer el? Egy pici csipp, ami olcso es kicsi, es nem sok alkatresszel korulotte, mert foglallja a helyet. Na meg a fogyasztasa, USB-n csak max 500mA johet. Es akkor mi? Hat az hogy XAR !


A PC belso hangkartya a PCI vagy PCI-E buszra csatlakozik, ezert egy tonna alkarteszt ra lehet pakolni. Es a fogyasztas is lehet annyi amennyit akarsz, tehat a hangero, basszus, stb lehet olyan amilyet akar a gyarto. Komoly PCI-E hangkartyakon egy tonna alkatresz van.


Na most erted?

2016. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!