Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Beletört az RCA kábel a tv-be...

Gidajappy kérdése:

Beletört az RCA kábel a tv-be most egy konvertálón gondolkodok, vajon működhet e? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagy probléma történt. Béne voltam, ezt előre leszögezem. Egy Samsung LCD Tv-m van, és egy Szolgáltatótól által kapott modulon, amiről jön a csatorna. Ebben a modulban leszögezném, nincs HDMI bemenet, csakis scart. Eddig így is volt összekötve a tv és modul, a modulból jött az scart a tv-be pedig az RCA kábal.(ez egy kábel) Nos, a TV-be beletört az egyik rca kábel kimenet. Persze próbáltam kipiszkálni minden, de nem sikerült. Ezért elkezdtem gondolkodni. Olyan kábel, aminek az egyik vége Scart a másik HDMI nem találtam sehol Magyarországon. (Ha létezik link!). Találtam egy RCA HDMI konvertálót. Elkezdtem gondolkodni, hogy ha modulba veszek egy új Scart-RCA kábelt, a scart bemegy a modulba, az RCA ebbe az konvertálóba. A konvertálóból pedig kijön egy HDMI kábel és a másik vége a TV-be, akkor az úgy működni kell igaz? Továbbá ha beletört RCA kábeltől függetlenül működni fog az HDMI? Nem lesz az,hogy esetleg arról vár adást mert érzékeli vagy ilyesmi? Várom a válaszokat!

#HDMI #LCD #RCA #scart #konvertáló #LCD TV #TV #RCA - HDMI konvertáló
2016. szept. 17. 12:48
 1/2 KozmaAdrián válasza:
Szia neked valami ilyen kéne ugye: [link] sokk Moson ki lehet szedni a beletörött RCA fejet pl:. Fogj egy tűt melegítsd fel dugd a beletörött részbe és amikor kihült húzd ki vagy szedd szét a tévét és told ki de gondolom nem akarod szétszedni az lcd tévét. És igen a felvettet ötleted Jo mindent öszse lehet kötni mindenel mindenhez van átalakíto ( ird be a Google képekbe hogy scart ot HDMI és kidobja de ez mindennel mülödik) ha valamit nem értettél vagy kérdésed van még erről a támárol irj. :-) :-) :-)
2016. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet!
2016. szept. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!