Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós mélyláda szobába?...

Autós mélyláda szobába? Bővebben >

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy kicsit kevesellem a mélyet a nappaliban. Nincs házimozi szettem, mivel filmezni ritkán szoktam, inkább zenét hallgatok. A magas és közép tartománnyal nincs baj, mivel van egy három utas pioneer hangfalpárom, de a 20 centis "mélynyomók" nem sok mélyet adnak a nagy nappaliban. Jelenleg egy 30 centis kevlár segít nekik, de még így sem az igazi, nincs az az igazán mély hang, amit szerintem ki tudnék hozni belőle. Szóval arra gondoltam, hogy beszerzek az egy 30cm-es helyett 2 darab autós mélyládát, 30 centis hangszóróval.

Azt már előre mondom, hogy ne ajánlgassatok százezres ládákat, túl sokat nem fogok rá költeni, nem kell, hogy kitépjék az ablakokat a keretből.

Szóval a kérdésem, hogy jó lesz a kész autós mélyláda, vagy inkább itthon maszekoljak subládát, ami vagy sikerül, vagy nem?


2016. szept. 7. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozd be az autobol es probald ki!
2016. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy szuper ötlet. Főleg, ha előre mondod.
2016. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!