Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen elektromos...

Szerintetek milyen elektromos cigarettát vegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy elektromos cigim nem rossz.. mi a véleményetek róla? Eleaf iStick 40w a típusa. Viszont olyat szeretnék ami nem ilyen alakú hanem hengeres. Szerintetek?

2016. szept. 2. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél hengereset :)

De tényleg. Mi tart vissza?

Vegyél egy AIO-t, vagy iJust-ot, amit akarsz. Bár én iJust-ot nem vennék, vagy csak úgy, ha van még mellette másik, megbízható készülékem.

A legtöbb új fejlesztés viszont ezekben a box modokban van, sok "hengeres" elavult. Még olyan alap dolgokat sem tudnak, mint a rugós középérintkező.

2016. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem istick 40w-om van... vettem rá egy joyetech delta tankot így nagyon szeretem. mondjuk még így is a hengeres tetszene jobban... valami hasonló teljesítmény van hengeres változatban?
2016. szept. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!