Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-hoz hdmi kábelt vegyek?

Xbox 360-hoz hdmi kábelt vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox 360-om, ami egy Full HD LG tv-re van rákötve az Xbox AV kábelével. Az újabb játékok(pl. Rise of the Tomb Raider) grafikájával csalódott vagyok, ugyanis életlen kép és elmosódott textúrák jellemzik. Hogyha vennék egy hdmi kábelt és azzal kötném össze a boxot a tv-vel, és 1080p-re állítanám a felbontást jelentősen élesebb és kidolgozottabb lenne a játék, vagy szinte észre sem lehetne venni a különbséget? A választ előre is köszi!

2016. aug. 28. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne azért különbség, de hátha ír még valaki, aki jobban ért ehhez.
2016. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Akkor szerintem veszek egy hdmi kábelt 2000ft-ot megér és majd kiderül szebb lesz-e a kép!
2016. aug. 31. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvikeg szebbnek kell lennie, mint egy sima AV kábellel, de lehet,hogy nem fogsz kapni valami eget rengető grafikát, ha jól megnézzük elég régi hardver már az xbox 360, csoda,hogy van rá far cry 4 is pl :) Egyébként nekem is 360 van.
2016. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!