Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen xbox 360-at érdemes...

Milyen xbox 360-at érdemes venni akár használtan is?

Figyelt kérdés
Lényegében nem ismerem az xbox 360 piaci árát,hogy melyik fajta mennyiért adható el reális áron.Láttam,hogy van 4Gb-s is meg 500Gb, miért jobb ha több? Illetve ha egy xbox rgh-s vagy flashelt az miért jó? Ha mondjuk online szeretnék játszani esetleg másokkal, azt is meg tudom valamelyik módon tenni?

#flash #Xbox #RGH #általános felvilágosítás
2016. aug. 27. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
hozzátenném,hogy sose volt még xboxom ,csak havernál próbáltam ki és nagyon megtetszett, ezért döntöttem úgy,hogy majd szeretnék venni egyet.
2016. aug. 27. 13:03
 2/3 Rolfus ***** válasza:
Na akkor sorjában :) A 4gb-os xboxok elég olcsók ,de szerintem érdemes egy kicsit rákölteni mert utána a helyhiány folyamatosan fent fog állni. pl: ha le szeretnél tölteni egy DLC-t vagy online veszel játékot. Persze lehet pendrive-ot vagy külső winchestert is rátenni ezzel hozzáadva néhány gb-ot, de így még drágábban is jön ki az ember ha nincs már alapból neki otthon egy nagyobb méretű tárolója. Az RGH és a Flah egyfajta módosítása a gépnek amellyel a nem eredeti játékokat is eltudja indítani az egyszerű flashnél lemeről, RGH-nál a HDD-ról. De ezen módosítás után el is felejtheted ,hogy onlie fogsz játszani így a te esetedbe ez nem ajánlott. Persze ha ottvagy a témában és ügyes vagy értesz az ilyenekhez meglehet oldani hogy ezek után is tudj neten játszani ,de az hogy bannolnak annak az esélye mindig fent fog állni így nem ajánlott. Tehát én azt javasolnám ,hogy egy nagyobb mint 4gb-os nem flashelt xboxot vegyél. Az meg hogy használtan veszed vagy sem azt neked kell eldöntened hogy menyire bízol meg az adott eladóban.
2016. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mostmár nagyjából jobban átlátom a dolgokat :)
2016. aug. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!