Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A TV tegnap még tökéletes...

A TV tegnap még tökéletes volt. Mára se adás, se hang nincs. Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Technika tv-ről van szó. Másik TV-n néztem az adást,ezt csak konzolhoz (PS hez) használom.

2016. aug. 10. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen antennád van? Nálunk a műholdas antenna fejét tette tönkre a sok vihar, azért esett szét a kép, aztán már hang se volt.

IPTV-re váltottunk, azzal nincs semmi gond. Az a telefonkábelen jön, routeren és modemen keresztül.

2016. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam a kérdésből, hogy 3 helyen is megpróbáltam egyiknél sem volt jó az adás, de más tv ken tökéletes. Mit gondolsz, belső probléma lehet? Szedjen szét , hátha ki húzódott egy kábel ? Vagy haggyam a francba?
2016. aug. 10. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez aztán a segítség mit ne mondjak -.-
2016. aug. 10. 12:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Na szétszedtém és minden a helyen volt, semmi feltűnő dolgot nem találtam :( A TV-n csak a hangproblemat szeretnem megoldani, adást nem nézek rajta, arra van a Samsung tv-m
2016. aug. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!