Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szobai mélyláda építés hogy...

Szobai mélyláda építés hogy éri meg?

Figyelt kérdés
Sztereó hangszórók mellé egy mélyládát raknák össze. Egy szobába milyen a legjobb választás. Zárt , reflex láda ? Hangszóró a padló felé vagy fal felé nézzen vagy elől legyen mint a sztereó hangszórón ? Ha reflex láda cső hol legyen? A sztereó hangszóróknál belemerültem a témába azokat is én raktam össze. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 4. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul sikerültek, mert egy jó sztereó rendszerbe nem kell mélyláda.

Amiket kérdezel, az mind a hangszórótól függ, amit bele akarsz tenni, illetve hogy mire akarod hangolni.

2016. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jól sikerültek a sztereó hangfalak de azoknak nem megy annyira mélyre a hangszórója mint egy mélyládának. A mélyládába egy Pioneer TS-W304R hangszórón gondolkoztam.
2016. aug. 5. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


A gyártó 42.5 literes ládát ajánl, ha reflex ládát építesz neki, a cső 17.8 cm hosszú és 76 mm átmérőjű.

Ha feszesebb hangzást akarsz, akkor 35.4 literes, ha mélyebbre menjen, akkor pedig 56.6 liter.

2016. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt végig olvasom . :) Még annyi kérdésem lenne hogy sok szobai mélyládának padló felé néz a hangszórója az éri meg jobban vagy ha előre ?
2016. aug. 6. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!