Melyik HiFi-t vegyem?

Figyelt kérdés

Philips FX55 - mélynyomós HiFi 85.000 Ft körül van.

[link]


Vagy

Panasonic SC-PMX70 - 75.000 Ft körül mozog.

[link]



2016. aug. 4. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép hang Panasonic, nagy hang Philips. Dönts magad.
2016. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha én választanék, akkor Panasonic (többre értékelem, mint a Philipset), de én olyan vagyok, hogy meg kell hallgatnom ahhoz, hogy döntsek. Én szeretem a tiszta hangokat és hát szépen szólnak a mélyládák is, de nálam az néha zavaró, mert nem természetes.


Én azt mondom, hogy hallgasd meg és amelyik közelebb áll az általad elvárt hangzáshoz, azt válaszd. Hallgass meg rajta mindenféle zenét, rockot, pop-ot, instrumentálist és hamar rájössz, hogy melyik mit bír.

2016. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Osynho ***** válasza:

Ha egy mélyláda zavaró, akkor az gagyi és/vagy nincs jól beállítva. :) Ebben a kategóriában nyilván nem kapsz jót.


A Philips már a kinézetében is búcsús, inkább a Panát venném, persze személyes tesz után. De még inkább valami rendes hangfalpárt egy sztereó erősítővel. Használtan. Annak már jobb hangja lenne, mint az ilyen egybe cuccoknak.

2016. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!