Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Koax elosztó problema? Többi...

Anonymus950 kérdése:

Koax elosztó problema? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy LG Led tv-t ( nem akart ).

A probléma az, hogy ha a padlasrol lejovo kábelhez direkt csatlakoztatom a tv-t ( elosztó nelkul ), akkor gyönyörű, éles kép van benne, azonban, ha beiktatom a koax elosztót ( internet miatt ) akkor egyszerre szemcsés, hangyás kép lesz benne. Gondolom zaj vagy jelgyengeség miatt.

Hogyan orvosolhatnam ezt a problemat?

Köszönöm!



2016. jún. 29. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
* " nem akart " helyett, nem akart" .
2016. jún. 29. 12:42
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akart helyett: Nem smart
2016. jún. 29. 12:43
 3/4 Zzzoli ***** válasza:

Úgy értem hogy amikor azt a splitter kötöd be, amit a szolgáltató rakott fel, két kimenete van, internet és tv, utána rossz a kép?

Ha az nyeli le a jeledet mert rossz, akkor azt a szolgáltató kicseréli. Amennyiben után valamiféle sima splitter csillapít sokat, akkor azt cseréld ki normális minőségűre, ellenőrizd a koax csatlakozásokat, ha kell fejeld meg újból a koaxvégeket, koaxból háromszoros árnyékolású, jó minőségű kábelt mindenhová!

2016. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Zzoli köszi! végül sikerült megoldani.

Kicseréltem az összes kábelt, elosztót és így gyönyörűen működik a Tv meg az Internet is! Köszi!

2016. júl. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!