Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Polaroid zink zsebnyomtató...

Polaroid zink zsebnyomtató akkumulátorát túltöltöttem. Hol tudom javíttatni vagy cseréltetni és mennyibe fáj egy ilyen különleges akksi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van szabványos cellákból épül fel. ekkor könnyen megoldható a dolog cellacserével mondjuk ... de az is lehet hogy kapásból van megfelelő akkumulátoruk.


Tessék a cím, és telefonszám:


1132. Bp. Váci út 60-62 Tel (06-1) 239-3043 Fax: (06-1) 288-0977 www.gp.hu


maci

2010. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 14. 10:29
 3/4 anonim válasza:
azt nem lehet tultolteni. hisz automata toltoje van, onmagat szabalyozza mint minden mai eszkoz. teljesen mindegy mennyi ideig van rajta ha feltoltodott nem tolti tovabb. mas kerdes hogy az aksija mar alapban is eleg harmatos, keveset bir, hamar lemerul. pixmanianal vagy ebayon (nemet) lehet venni ujat, en belefaragassal meg cellacserevel nem kuzdenek, eleg bizonytalan dolog es siman kerul annyiba mint egy ujat venni es hazapostazni.
2011. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az eltelt egy év alatt megoldotta a problémáját, nem gondolod ? :)
2011. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!