Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen TV-t ajánlotok 150k körül?

Milyen TV-t ajánlotok 150k körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A tv-m pixelhibás lett így nemsokára viszi el a futár, hogy megvizsgálják... de mint tudjuk, a pixelhibát nem nagyon lehet megjavítani... A tv-t már kb. 1 éve nem árulják sehol sem... persze sok forgatókönyv létezik, de a legjobb számomra az lenne, ha a vételárat levásárolhatnám egy másik tv készülékre... Az euronics-ban vettük 145.000,-Ft ért egy 3D FULLHD 40"-os samsung tv-t 2013-ban... namost ha a 3D-nek semmi értelme nincsen szerintem... Magyarországon egyetlen hej van ahol van értelme a 3D-nek az pedig az IMAX terem... Így az lenne a kérdésem, hogy 150-160 ezer körül milyen tv-t ajánlotok, ami nem 3d-s? Én úgy láttam, hogy már lehet kapni UHD-t is... csak nem tudom, hogy normális minőségű UHD tv-e egy 150k-s lg például... Ebben a hónapban lesz megejtve a vásárlás, ha lesz olyan szerencsém :)


Adatok:

-ne legyen 3D

-150-160 ezer forintig ha tudtok valami nagyon tutit, vagy az -jobban megérné ár/értékben akkor nagyon max 170-180k

-UHD előnyben, ha normális és nem gagyi...

-legalább 40"


Van egy elég erős VR READY gépem, így közepes beállításokon bírnám 30fps körül az UHD-t illetve amerikában ha jól tudom már kijött az UHD lemez, szóval szerintem itthon is lassan megfog jelenni... így kitudnám használni és még mindig inkább UHD mint 3D...


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!!



2016. jún. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az UHD-nek annyi értelme van, mint a 3D-nek.


Ezeket tudnám ajánlani:

[link]


[link]

2016. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nézhetsz UHD-t is, én tapasztalatból mondom hogy még a sima tv adásnak is szebb képe van. Már elég sok UHD -s film van, legális és nem legális helyekről is.
2016. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónapja vettem az euronics üzletben egy 102 centis philips ultra hd smart tv-t 150.000 ft-ért csak ajánlani tudom nagyon szép képe van
2016. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!