Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik nagyon halk, viszonyla...

Létezik nagyon halk, viszonylag olcsó (max 5000 ft körül) billentyűzet?

Figyelt kérdés

A szüleim veszekednek ha este több percig gépelek,viszont én se szeretném azt hogy este 9 után hozzá se érhessek a billentyűzethez...

A szilikon billentyűzetről hallottam,de azon pedig gépelni nehéz rengeteg vélemény szerint.



2016. ápr. 25. 22:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Nézegesd meg őket az üzletekben, nyomkodd meg őket,hogy milyenek. (pl. Best Byte-ban ki vannak állítva) egyébként olyat ajánlanék, amiben "laposak" a billentyűk, kb. mint egy laptop billentyűzete, nekem az halk volt. :)
2016. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szilikon borzalmas, nekem is van egy, ellenségeimnek sem kívánnám.


Mindegyik fog valamennyi hangot kiadni, de a laposak tényleg jobbak. Nekem egy acme KM03 van, kényelmesen lapos, és nem is olyan hangos, ha nem püfölöd.



De ha püfölöd akkor teljesen mindegy milyet veszel hangos lesz

2016. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 axonbite ***** válasza:

talán ilyesmi



[link]

2016. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem püfölöm,normálisan gépelek rajta.

Köszi a válaszokat,mind hasznos volt. :)

2016. ápr. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!