Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletet szeretnék venni,20-25...

Tabletet szeretnék venni,20-25 ezer körül van értelmes, vagy inkább felejtsem el ezt az árkategóriát?

Figyelt kérdés
Nem használnám túl gyakran, de utazáshoz, stb. praktikusabb lenne, mint a laptop, szóval nem kell csúcsteljesítményű legyen. Egy VLC fusson rajta, meg lehessen WiFi-zni rajta, igazából ennyi. Nézegettem ezt az árkategóriát, viszont számomra teljesen ismeretlen márkákat találtam csak. (Ami természetes, sejtettem, hogy LG vagy Samsung tabletet nem fogok ennyi pénzért találni.)
2016. ápr. 23. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak zenézel rajta, akkor egy használt mobil is megteszi ha még nincs telefonod vagy régi.
2016. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van telefonom, nem is régi, de nem vagyok a tepsifonok híve, mivel kicsi a kezem. Ezért szeretnék valami olcsóbb tabletet.
2016. ápr. 23. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra megteszi az a kategória is, de jobb lenne ha egy picit tennél még hozzá. Ár értékben pl van az Asus memo pad 7 asszem ez a neve olyan 30 körül. egészen korrekt. Intel procis, androidos, korrektül frissítik is. A burkolat kicsit alsókategóriás, de a nóném vackoktól jobb!
2016. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért is lehet az árához képest jót venni, ezeket találtam:

[link]

[link]

[link]

Az olyan termékeket hívják refurbished-nek amiket pl visszavittek szervizbe, és rögtön cserélték az illetőnek egy újra, de a régi terméknek pl ki kellett cserélni a kijelzőjét vagy vmit, kicserélik, esetleg a burkolatot is, hogy újnak tűnjön és ezután visszacsomagolták a terméket, mintha új lenne, csak REFURBISHED-ként árulják. Tehát így sokkal olcsóbb.

2016. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
refushibed me176 az edigitalon
2016. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az 170c... akkor már inkább egy Lenovo a7 10
2016. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!