Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem mennek jól a játékok?

Miért nem mennek jól a játékok?

Figyelt kérdés

A minimum simán ,sőt szinte az összesnél az ajánlott gépigény is megvan mégsem mennek jól a játékok,miért van ez?

GTA V,The Forest és mind a kettő akadozik akár kis akár nagy felbontáson van ugyanannyira.Nem tudom miért.

Gépem :

Core 2 quad q9550

8 Gb RAM

HD 7850 2 GB OC

Egyszerűen nem tudom miért.Letöltött játékokról van szó,mert mielőtt megvenném ki szeretném próbálni,hogy fut de nem túl jól és nem tudom miért amikor a minimum mind kettőnél,és az ajánlott is majdnem megvan mind a két játéknál.Akár kis akár nagyfelbontáson ugyanannyira szaggat...



2016. ápr. 19. 18:11
 1/5 szántóvető ***** válasza:
a tápod elég jó a géphez?a driverek frissek?stabilitástesztet csináltál már?az alaplap típusa?
2016. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az alaplap P45 platinum (MSI) LGA775

Stabilitástesztet hogy kell csinálni?

A driverek frissek és a táp is megfelelő (chieftec 500w minőségi tápegység)

2016. ápr. 19. 20:42
 3/5 szántóvető ***** válasza:

ezt töltsd le. [link]

bár én gyenge tápra gyanakodtam,de a tiéd nem rossz.

2016. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a proci egy kalap sz*r egy i3/i5-tel jobban menne :)
2016. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de mégis ismerek olyan embert meg láttam is videót,hogy gyengébb procival is simán eljátszik akadás nélkül..
2016. ápr. 21. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!