SOS fülhallgató?!

Figyelt kérdés

Szóval. Nagyon bena vagyok, de kimostam a fülesem. Sony hallójáratos volt, maga az álom gyönyörű telt mélyek, szinte az agyam elfolyt. Na most kiszedtem a gépből már illatosan tisztán, de úgy szól mint egy rohadt tök. Semmi mély csak sipákoló magas. Na a kérdés ha reggelig valami csoda folytán nem szárad ki és lesz újra a régi akkor milyet vegyek? Fontos szempont hogy minden nap edzek szóval legyen baromi hangos verje szét az agyam a basszus és hallójáratos legyenek. Asszem ennyi. Jajj remélem valaki segít rajtam, isten Allah Jehova vagy egyszerűen egy jó fülhallgató tulajdonosa aki meg van elégedve a saját cuccaval.

#help



#fülhallgató #segítsen 😂
2016. ápr. 3. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A xiaomi hybrid-ről én sok jót olvastam. Szerintem annyit eleve megér, egy ilyen kombinált megoldás.
2016. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvasom már olvasom. Köszönöm 😘😘😘🙏
2016. ápr. 3. 19:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Update: kiszáradt a füles, a mély nem a régi de bőven hallgatható 💪💪
2016. ápr. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!