Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Razer Kraken Pro eltörött, de...

Razer Kraken Pro eltörött, de ha nem javítják meg én agyffaszt kapok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Hej, arról lenne szó, hogy vettem egy Razer Kraken Pro USB -t, nem kevés pénzért, sok ideig kuporgatva rá a pénzt, lévén, hogy diák vagyok. Ez volt kb 2, 2,5hónapja, és amikor már majdnem kezdtem azt hinni, hogy lesz egy jó fejhallgatóm, ami minőségi stb, nem mint az előzők, volt olyan füllhalgató, amit már fájt betenni a fülembe, de ha hallgatni akartam valamit, akkor kénytelen voltam... Szóval képzelhetitek mennyire örültem... És kb 2 hete (amúgy nagyon vigyáztam rá, de tényleg szépen raktam le, nehogy megtörjön a vezeték, vigyáztam rá mint az életemre, és amikor egyik nap vettem le, mint minden normális ember, reccsent egyet és a bal oldalán eltört az a hely ahol lehet állítani, mekkora legyen a fejhallgató, illetve, hogy mennyire érje át a füled. És visszaküldtem, abba a boltba ahonnan vettem, hogy hát figyeljtetek már, nincsen másfél hónapos, és vigyáztam rá, akkor ez most mi a... Közölték, hogy amúgy a 2 éves cseregarancia (amiért külön fizetve lett) nem szól fizikai törésekre, mert, hogy az elvileg az én hibámból adódik (itt volt pár megjegyzésem az anyja foglalkozásával kapcsolatban, de eféle megnyilvánulásomnak nem adtam hangot.)de azért megpróbálják elküldeni, MOSTFIGYELJ lengyelországba. Are you kidding me? Nem elég hogy csak arra a válaszra kell várnom kb másfél hónapot hogy egyáltalán meg tudják javítani még vissza is kell küldeni. Szóval most egy rossz samsung fülesen élek, ami amúgy jó csak nem mindennapos több órás használatra. Kezdd fájni a fülem again. És ha nem tudják megjavítani akkor mivan? Vigyem el itt Baranyában valami Kis Pista műhelyébe aki majd megjavítja nekem házilag? És ha az se megy? cseeszhetem a 2 év cseregaranciás másfél hónapig használt 30 ezres fejhallgatómat? Akkor nagyon ki akadok. Tudjátok a családommal nincsen olyan pénzügyi hátterünk, hogy csak úgy hetente vagy hónaponta vegyek 30 ks fejeseket. Van valakinek hasonló tapasztalata? :c Vagy csak szóljon hozzá vagy valami. Nagyon szomorú vagyok...?

2016. márc. 26. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Vedd fel velük is a kapcsolatot !


[link]

2016. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvinnèm szervizbe inkább, mint Lengyelországba küldjèk, nekem volt cpum ott bevizsgáláson, 4 hónapig vártam, mire visszajött.
2016. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát.... Először is ezért nem lenne szabad ilyen messziről rendelni.... De gondolom erre most nem vagy kíváncsi szóval a kur*a anyukat ha nem csinálják meg és ne aggódj szerintem nem lesz olyan halálos ára a javításnak.... Amúgy én is nagyon hasonlóan jártam, nekem egy hyper x cloud 2 van és annak 2 hét után eltört a Jack dugója és 2 hete várok a szerviz vissza jelzésére hogy megcsinálják vagy nem (nekem annyi val jobb a helyzetem hogy én Magyarországról rendeltem).... Együtt érzek... És sajnálom hogy nem tudtam többet segíteni...
2016. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is itthon vettem, de maga a bevizsgálást a gyártó végzi és az többnyire Lengyelország.
2016. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. Köszi majd ha 10-15 év múlva visszaérkezik jó lengyel barátainktól akkor megpróbálom. Többiek. Itthon vettem de mivel elméletileg maga a gyártó cég lengyelben helyezkedik el ezért szopó van a kenyértartóban. De azért köszi mindenkinek. :D
2016. márc. 28. 00:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszaküldtek egy újat. Greeting.
2016. máj. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!