Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Asus X550Z laptopom,...

Van egy Asus X550Z laptopom, és elméletileg el kéne vinnie olyan játékokat mint a Fallout 3, Cod MW2, mert videókon is látom, hogy elviszi másoknak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszont nekem legalacsonyabb beállításokkal is beszaggatnak, lemennek 15 fpsre ezek a játékok. Volt Win 7, Win 8, és Win 10 is (most is ez van) a gépen. De nem nagyon tudtam megállapítani, hogy melyikkel futnak a legjobban a játékok. Emellett gondoltam arra is, hogy nincs az összes driver feltéve, de feltettem szerintem az összeset. Olyan programot meg nem találok, ami fel rakja hogyha nincs, és nem vírus.

2016. márc. 13. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

esetleg a hivatalos oldalon próbálkozz

2016. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezeket már nagyrészt próbáltam, de azért végig megyek rajta megint.
2016. márc. 13. 13:11
 3/3 vatafak ***** válasza:
az eszközkezelőben nincs semmi felkiáltójeles? ha indítás után nyitsz egy feladatkezelőt mennyi foglalt proci/mem/hdd erőforrásod van? Mert lehet h vmi fut a háttérben és lassítja a gépet.
2016. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!