Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik digitális írásvetítő?...

Létezik digitális írásvetítő? Azaz fekete-fehér projektor?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden projektor ilyen.
2016. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A régi írásvetítők is, a fóliától függően tudtak színeset vetíteni. A projektor meg ugye "bármilyen" színt tud vetíteni.
2016. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rosszul fogalmaztam, nem a fóliától függött, de a lényeg, hogy az sem csak fekete-fehér volt
2016. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy olcsóbb legyen, mint a színes projektor. Tehát van-e kimondottan fekete-fehér? És digitális, azaz pendrive-ról lehessen az anyagot vetíteni róla, nem fóliáról.
2016. márc. 15. 00:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Már a napokban sokan kerestek projektort.

Van olcsó és van jó.

Olyan nincs hogy olcsó és jó is egyben.

Ha olcsót veszel akkor vegyél, de szívni fogsz vele.

Pl a legalapvetőbb hogy nem lesz fénye.

Ha meg van fénye és pendriveot is olvas, akkor meg drága. Érted?

2016. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak fekete-fehér projektor nem létezik szerintem.
2016. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem olcsó és jót akarok. Hanem olcsóbbat azért, mert nem színes! Nem tudom, hogy létezik-e, de mostmár a kérdést nem tudom ennél pontosabbal leírni. Kérem csak az szóljon hozzá, aki érdemben hozzá tud szólni a kérdésemhez. Az hogy nem színes, az nagyságrendekkel olcsóbbá teheti, sőt sokkal egyszerűbb technológiával is működhet, azaz nem csak a színes lámpa spórlásáról van szó. Amit mondok eszköz egyáltalán nem haszontalan, remélem már kitalálták és létezik.
2016. márc. 15. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemhogy kitalálták, már el is feledték. Valamikor volt ilyen, de már nincs. Mint pl. a kurblis telefon.
2016. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Vegyél egy ilyet.

2016. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Többnyire egy lámpa van, és egy LCD panel, meg egy forgó színtárcsa. Nem hiszem hopgy fogsz találni használtan egy olyat, amiben a lámpa jó, az LCD jó, csak pont a színtárcsa romlott el, mert az nem tud elromlani.


Te most olyasmit keresel, ami nincs, és nem is volt.

Mintha bemennél egy autószalonba, és neked akkor is fakerekes, kurblis indítású autó kell, ha az már 100 éve kiment a divatból.

2017. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!