Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen típusú fájlokat képes...

Milyen típusú fájlokat képes lejátszani egy DBT-T vevőkészülék és médialejátszó?

Figyelt kérdés
Egy WayteQ DBT-T vevőkészülék és médialejátszó HD-95CX-m van amely USB 2.0 csatlakozás is elérhető rajta (egyébként ez a MinDig TV-s lejátszóm). Szóval amikor csatlakoztatom az USB-t akkor felismeri, de amit filmet ráraktam azt nem ismeri fel(pedig a zenéket simán megjeleníti és le is játssza) Ediig avi és mkv fájlban próbáltam de semmi, még csak nem is listázza.

#WayteQ #Mindig TV #USB 2.0 #DBV-T vevőkészülék és médialejátszó HD-95CX
2016. febr. 14. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak azokat listázza, amelyet lejátszhatónak ismer fel.


"Az AVI fájltípust népszerűsége miatt az egyik legtöbb eszköz, illetve program támogatja. De átlagos számítógépes környezetben gyakori, hogy az egyes, AVI tömörítése közben használt kodeket a felhasználónak kell telepítenie a gépre. Még egy apró észrevétel: bár az AVI az alkalmazott kodekek miatt cseppet sem egységes, de általában elmondható, hogy a végeredmény egy meglehetősen nagy méretettel rendelkező fájl."

2016. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kiválasztani, hogy zene, videó, vagy kép? Az enyém olyan, szintén Wayteq. Visz az szerintem mindent.(majdnem)
2016. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De most már rájöttem, csak átkellet állítani videóra, de azért köszönöm :D
2016. febr. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!