Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a hangfalsze...

Attila0113 kérdése:

Mi a véleményetek a hangfalszettről?

Figyelt kérdés

Itt a hangfalszett linkje:

[link]



#Hangfalszettek
2016. febr. 14. 12:23
 1/9 dirtboy ***** válasza:
ipari hulladék
2016. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoval akkor nem éri meg megvenni
2016. febr. 14. 12:53
 3/9 dirtboy ***** válasza:

hát enyhén szólva,azt nem értem a fogyasztó védelem még hogy nem csinált semmit ezzel az oldallal.

mindenhol az auna-t,skyteket reklámozza,tolja az ember képébe holott mind a kettő akkora kamu termék hogy hihetetlen.


ilyen az auna állítása szerint a 2400W-os autós erősítője.

alatta a valós mért adat,de a bele is nagyon szép,elég ránézni.

[link]

2016. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszodat de akkor mondj valami jó hangfalat és erősítőt 80000ft ért én csak zenére használnám.
2016. febr. 14. 13:44
 5/9 dirtboy ***** válasza:

én szobába jamo-t néznék,és szerintem használtan mert úgy jó árban mennek.

erősítőket abszolút nem ismerem mik a jó vételek szobába,a helyzet az hogy autóhifivel foglalkozok csak,abban van auna is ezért írtam a kérdésedhez.

2016. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké akkor majd nézegetek.

Itthon van házibulikra egy Gem Sound tr-300 2 db

meg egy erősitő hozzá csak szertem volna szobába is.

2016. febr. 14. 14:05
 7/9 dirtboy ***** válasza:

ha szobába akarod akkor mondjuk nem értem hogy miért PA cuccot nézel,a PA hangosításra van de ezt biztos tudod.

k urva hangos de minőségre sza r. szobába olyat vegyél ami jó minőségű hangátvitelre képes,az is hoz majd kellő hangerőt és élvezhető is rajta a zenehallgatás.

2016. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ.
2016. febr. 14. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Wharfedale Xarus 5000 + 2x100 watt Technics erősítő. Ha jó áron találsz mindkettőből, beleférsz 80 eft-ba, és az elég komolyat fog szólni. :D
2016. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!