Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért tudnám eladni az...

Mennyiért tudnám eladni az Xboxomat?

Figyelt kérdés

xbox 360 250GB,kinecttel együtt+2 kontroller,headset

játékok:Forza motorsport 4,Battlefield 4,Medal of honor Warfighter,Minecraft xbox edition,GTA 5,Kinect Sport ultimate collection,snoopy flying ace,the witcher 3 utolsó ketttőt letöltőkóddal adták


2016. febr. 7. 01:54
 1/6 gehdjfztuz válasza:
Jóval száz fölött! Persze az állapotátol függöen
2016. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó állapotban van.csak azért tettem fel a kérdést,mert szeretnék venni helyette egy ps4-et,és kíváncsi voltam hogy ennek az árából kijönne-e a ps4.
2016. febr. 7. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy digitálisak a játékok vagy lemezesek. A Witcher 3 nem jelent meg 360-ra.
2016. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De százat biztos nem ér. Annyiért már One-t lehet kapni. Sőt...
2016. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirty válasza:
inkább 50-60 ezer lesz ennek a reális ára. nézz körül a jófogáson, az jó összehasonlítási alap. konzolos boltban annál csak kevesebbet adnak érte.
2016. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A játékok lemezesek.(kivéve a snoopy és a witcher 2)

Bocs rosszul írtam a witcher 2 van meg

2016. febr. 12. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!