Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van itt olyan aki vett egy jó...

Van itt olyan aki vett egy jó fej/fülhallgatót, és azt hiszi hogy az jól szól? :D

Figyelt kérdés
Én eddig így voltam. Most vettem egy hangkártyát is hozzá. Komolyan mondom elsírom magam, olyan dolgok szólnak a kedvenc zenéimben, amiket eddig nem is hallottam. ;D
2016. febr. 6. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass meg egy csöves erősítőt. Ha egy jobb minőségű PCB hangkártyától elsírod magad, amin ráadásul digitálisan tömörített zenét hallgatsz (mp3, youtube, stb.), akkor egy jó csöves erősítőtől és egy hozzá passzoló pöpec hangfal szettől magadhoz is nyúlnál :D :D :D
2016. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pöpec helyett mást írtam volna, de olyan gagyi ez az oldal, hogy nem tudja a férfi nemi szerv másik nevét megkülönböztetni a klassz szinonimájától...
2016. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen kártyám van. Én nem merek jobb erősítőt kipróbálni egyelőre, utána lehet inkább zenét se hallgatok minthogy a mostanit használjam. :D

2016. febr. 6. 19:07
 4/4 dirtboy ***** válasza:
mióta létezik a vájt fül kifejezés azóta kb mindenki azt hiszi hogy 128kbps mp3 felett már csak jó hallású emberek hallanak különbséget.
2016. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!