Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges dvd lejátszón...

Lehetséges dvd lejátszón játékokat játszani?

Figyelt kérdés

Dvd lejátszóm: pioneer dv-2242

Azt olvastam, hogy elvileg ilyen létezik, hogy dvd lejátszón lehet játszani játékokat... Valaki tud valamit, hogy ez hogy lehetséges, vagy egyáltalán honnan lehet ilyen játékokat letölteni amiket dvd lejátszókra terveztek? Válaszokat előre is köszönöm! U.I. Nem olyan játékokra gondolok mint pl: gta 5, hanem ilyen egyszerűkre pl: tetrisz stb. (ezt leirtam, mielőtt még jönnének a hülye válaszok, hogy "há te h*lye, hogy birná mán el a legújabb játékokat egy egyszerű dvd lejátszó")



2016. jan. 17. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2016. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen menü vezérelt dvd lejátszós játékok, de jobban jársz, ha kinyomod a szemed és megeszed, olyan borzalmasak
2016. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah ilyenekre gondoltam, mert elvileg tényleg vannak ilyen "menü vezérelt" játékok, csak nem tudom honnan lehet letölteni őket...google-be nem találtam semmit se
2016. jan. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!