Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPod történetek LEJJEBB! Mit...

IPod történetek LEJJEBB! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy iPodot kérni szülinapomra,ezért lenne pár kérdésem plusz történetek.A (nem akarom fikázni a márkát)Samsung E250i-met naponta 2-szer töltöm.Nem sokat telefonálok inkább smst küldök de azon kívül Csak és kizárólag zenét hallgatok rajta.Lehetséges ez?a válasz igen.de miért merül le ennyi idő alatt?a memóriakártyám 2 gigás,128 zene van rajta...mivel már kicsit rossz ez az állandó töltögetés meg minden javasoltam anyunak hogy kéne valami olyan készüléket venni amit zenehallgatás céljából találtak ki..na de gondolom most azt hiszitek hogy erre előbb is rájöhettem volna,rá is jöttem.már 2 mp3 lejátszóm volt és nem igazán szerettem,be is sz@rt mind a kettő...a hangja recsegett és nem tudtam sok zenét tenni rá.így hát a kérdés valójában az lenne hogy ipod vagy mp4?mert láttam már ilyen kérdéseket úgyhogy légyszi haggyatok azzal,csak azt szeretném tudni hogy ide mit ajánlatok?és azt tudom hogy sokkal drágább az ipod.de TÉNYLEG LEHET VELE TELEFONÁLNI?nem nagyon hiszem el,de hallottam róla.van színes mp4 ugyan olyan mint az ipod nano most akkor ...istenem tudom hogy apple de azért néhány nonamenek is lehet szép a hangja nem?szerintetek?köszi hogy végig bírtad olvasni és válaszoltál is*.*
2010. márc. 27. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél IPOD touchot.

Annak veszel a mikrofonos headsetet.

Az IPOD re raksz egy skypet és feltöltöd az egyenlegedet és keresel egy WIFI hálózatot és rácsatlakozol.

És TÁDÁÁ lehet talafonálni IPOD touhcról is :).

2010. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!:)ez hasznos volt.:Dtuti kipróbálom!

de akor most válaszoljatok lécci.:S

2010. márc. 27. 11:50
 3/8 anonim válasza:

Amire te gondolsz az Iphone, azzal tudsz telefonálni is!


Nekem Ipodom van, a minőségét nem lehet összehasonlítani a kínai mp4-ekkel. És a noname-nek nem lesz olyan hangja. Igaz, hogy drága de megéri az árát mert akár évekig is bírja.

2010. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit vegyél egyszerűen vegyél egy Iphone 3G mindössze 139.900
2010. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vok.

Minek Ipohne?

1 Iphone árából veszel egy IPOD touchot,egy XBOX 360at.

És a IPOD ról is lehet telefonálni skypeval.

2010. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
CSak először találnod kell egy hotspotot.
2010. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az igaz.

De ha panelbe lakik az illető akkor könnyű lesz :).

2010. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kedves második,tudom hogy mi az az IPHONe.:D

köszi mindenkinek,utolsót nem értem*

azt hiszem hogy találtam egy mp4et,elég jó,mondjuk érintős de remélem nem szarik be hamar.. -.-

köszi a válaszokat hála nektek

puszi

2010. márc. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!