Ha megflasheltetem az Xbox 360-om akkor vissza lehet csinálni a flashelést?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért akarnád visszacsinálni? Tudtommal egyébként meg lehet csinálni hogy az eredeti firmware-t rakják vissza.
2010. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ja,vissza lehet,de minek? hogy ne bannoljanak Live-ról? mert ha 1 másolt játékkal játszottál azon az accounton amivel Live-ozol azt már buktad,előbb-utóbb ban lesz a vége.Egyébként újonnal már a gépet bannolják -.- és a HDD is használhatatlan lesz más gépben + játékot se tudsz rá fölmásolni többé.
2010. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
harmadik válaszoló,buta vagy.Hddnek semmi baja nem lessz csak nem tud majd netre menni.
2010. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
lol.De a HDD-nek is baja lesz! ne butázz,ha nem értesz hozzá te csíra! Menteni tudsz majd rajta de másnál nem fogod tudni használni és játékot se telepíthetsz rá.Nézz előbb utána,mielőtt butázol s*ggfej.
2010. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
s*ggfej 2hete bannoltak és mindenhol működik a vinyó.amihez nem értessz.....na mind1
2010. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Másnál próbáltad? játékot próbáltál rá telepíteni? értelmezni tudsz? -_-"
2010. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Havernál rendszeresen használom,most raktam fel rá a Gta Iv-et.úgy látszik akkor én vagyok a pró.
2010. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért akarnám vissza csinálni mert elméletileg majd a Natalt nem lehet akkor rátenni ha flashelt
2010. máj. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!