Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Telekom TV csomagoknál, mit...

A Telekom TV csomagoknál, mit jelent, az, hogy IPTV?

Figyelt kérdés
Most a Diginél vagyok, de váltani szeretnék. A Telekom TV dícsomagoknál ott van az, hogy IPTV. Az mit jelent? A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. jan. 10. 17:32
 1/5 anonim válasza:
100%
2016. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagy hátránya, hogy sokszor kimerevedik a kép, ha az adott csatorna műsorát sokan nézik...Ezt a mai napig nem oldotta meg a T....
2016. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. jan. 11. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vátsál,digi sokkal jobb főleg a kábeles
2016. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ne károgjunk! Mert nekem jelenleg is van DIGI kábel tévé, és Telekom IPTV előfizetésem is egyszerre. És már legalább 2 éve folyamatosan van DIGI kábel TV és Telekom IPTV előfizetésem egyszerre. Személy szerint, én a Telekom IPTV-jével meg vagyok elégedve. Én még nem tapasztaltam csatorna ki merevedést egyszer sem, sőt olyat sem tapasztaltam hogy ha IPTV nézek és internetezek is, akkor abban az esetben sem merevednek ki az IPTV képei, de az Internet sem lassul be. Tehát, nincs olyan jelegű hiba amit az előző író is írt volna.
2016. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!