Ezek jók hangszórók?

Figyelt kérdés

[link]


Ebből kaptam egy párt, csak nem értem, hogy ez most hány wattos mert itt 160/80W van írva, dobozra meg MAX 180W.

Akkor 80W darabja?Akkor ennek 80W RMS-e?És hogy 20 órát csak a megadott teljesítmény 50%-val használjam, akkor az 40W? Gondolom nekem az nem baj akkor ha csak egy 4x25W autómagnóm van egyenlőre a kocsiba.Tudd valaki segíteni???


2015. dec. 27. 16:44
 1/2 dirtboy ***** válasza:

átlagos,én személy szerint utálom a koaxokat.

a terhelhetőséggel nagyon nem kell foglalkozni.

amúgy rms-t figyeld csak,maxnak azt írnak rá amit akarnak,néha még rmsnek is.

a hangszóró járatásnál sem kell wattokat számolni,sőt szerintem nem is nagyon tudod mivel mérni így pláne ne görcsölj rajta.

annyit tegyél meg hogy nem hallgatod hangosan,ha meg rádióról megy akkor később sem ajánlatos.

fejről is le lehet ám égetni 150W rms terhelhetőségű szettet is csak ott nem a teljesítmény öli meg hanem a torz jel.

2015. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. dec. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!