Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tönkrement az erősítőm,...

Tönkrement az erősítőm, milyen hangszórót vegyek bele?

Figyelt kérdés

[link]


Itt lenne az erősítő, én nem értek hozzá, kölcsönbe kaptam és elvileg túlerőltetéstől leégett valami réz kábel a hangszórójába. Aztmondták vegyek bele új hangszórót, csak nem tudom milyet. Mindenképp hasonló paraméterekkel rendelkező hangszórót keresnék bele, minél olcsóbban szeretném megúszni. Annyi kérésem lenne,hogy ha nem is konkrét hangszórót, de paramétereket kérlek írjatok, hogy mi alapján keressek! Előre is köszönöm!!



2015. dec. 25. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell túllihegni, ez egy pár wattos (max 20) játék kategóriás végfokkal rendelkező "erősítő".

Már csak a nagytudású TO-220 tokozású végfokból, és a betáp trafó méreteiből gondolnám.


Vegyél valami azonos átmérőjű 8 ohmos (abból nem lehet baj, legfeljebb kisebb a teljesítmény, de sem a végfok, sem a hangszóró nem ég le még egyszer) szélessávú hangszórót.

Nézelődj itt, vagy valami hasonló árkategóriájú webáruházban:

[link]

Szerintem max. 10.000-ből megúszod, szóval nem fogsz tönkremenni.

2015. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!