Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a TV-t hozzá tudom számító...

Ezt a TV-t hozzá tudom számítógéphez kapcsolni? Többi lent

Figyelt kérdés
LG 32LF510U! Közvetlenül van rajta VGA port? Ha nincs akkor valamilyen átalakító készüléket lehet hozzá venni?

2015. dec. 20. 18:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy HDMI van rajta, ezzel mit tudok kezdeni? Elegendő csak egy kábel?
2015. dec. 20. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs rajta VGA bemenet.


Viszont minek VGA bemenet, hogyha ott a HDMI? HDMI-n keresztül szebb is, jobb is a minőség.

Szimpla HDMI kábel, és kész.

2015. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...Feltéve,hogy van a gépeden HDMI kimenet!
2015. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 |Orfeusz| ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha a gépen is lenne HDMI. Ha nincs, akkor egy aktív konverterrel tudsz a VGA-ból HDMI-t csinálni. Viszont ez valószínűleg ront a minőségen.
2015. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van a gépen HDMI, tehát akkor csak egy kábel kell
2015. dec. 20. 19:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahogy keresgélem a neten többfajta HDMI van nekem akkor melyik kell?
2015. dec. 20. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan hosszút vegyél, amennyit kell, elég a legolcsóbb is, nem kell bedölni a mindenféle aranyozottt kábelnek, digitális, mindegyik ugyanazt az adatot továbbítja
2015. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Nekünk több hama hdmi üzemel itthon, több dologhoz is, eddig egyikkel sem volt baj.


A HDMI hangot ia visz át, ellenben a Vga-van,ami csak videót.

2015. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a HDMI kábelt hozzá kapcsoltam a TV-t a számítógéphez és a TV-n nem akar megjelenni a windows mit csináljak?, kiirja hogy nincs jel (A számítógép és monitora nem volt csatlakoztatva!!! )
2015. dec. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!