Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok egy kiskamasznak max 15. 000-ért?

Figyelt kérdés
A gyerkőc fejhallgatót kért karácsonyra, lehetőleg mikrofonost, főleg játékhoz használná a számítógépen, meg zenehallgatásra. Már nézelődöm pár napja de nem tudok dönteni, mindegyiknek van jó és rossz értékelése amiket láttam ilyen árkategóriában.

2015. dec. 14. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Sony MDR-V55 - 13 600 ft


Mikrofonost nem vennék, mert minden ami nem zenehallgatásra van és fejhallgató, az komolytalan vacak, tisztességes fejhallgatóra SOHA nem raknak se mikrofont, se hangerőszabályzót.


Skype-hoz és egyéb internetes használatra külön asztali mikrofont érdemes venni.


[link]


Alternatívaként lehet AKG K518-t is venni, de a Sony-t jobban ajánlom, mert az AKG szétmossa a középtartományt a kontrolálatlan basszusával.

2015. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Szerinted ez jó lenne?? Köszi

2015. dec. 14. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, de pont ezt ajánlottam, ezért nem értem pontosan, hogy mi a kérdés. Jelenleg épp a Sony márkaboltokban a legolcsóbbak, ezeken a helyeken értelemszerűen biztonságos vásárolni, tehát csak a szín alapján választanék a következő 2 bolt 2-2 változata közül:


Fekete, kék kábel:

[link]


Fekete, fehér (mű)bőr és kábel:

[link]


Fekete, piros kábel:

[link]


Teljesen fehér:

[link]

2015. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:


Sony márkaboltokban általában ki van rakva, azaz ki lehet próbálni, illetve érdemes interneten megrendelni, nem ott helyben megvenni (rendelés után persze személyesen is át lehet venni, nem szükséges a kiszállítás) mert minden internetes vásárlás esetében kötelező 8 (lehet, hogy már 14) napon belül visszavennie a boltnak minden indok nélkül, és akkor is ha a termék hibátlan és fel van bontva a csomagolás (azaz már volt használva). Én még nem kaptam olyan terméket amivel ne lettem volna megelégedve, pedig évek óta rendelgetek interneten, de azért jó tudni, hogy ha hibás vagy csak szimplán nem tetszik, akkor csak visszasétálok a boltba és visszakapom a pénzt.

2015. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért kérdeztem rá mert a SONY- ból is van sok féle :-)
2015. dec. 15. 08:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Első sorban leírtam a konkrét modellt. Lehet hogy egybeolvadt a szegéllyes és csak a harmadik sortól kezdve nézted?
2015. dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából lényegtelen.
2015. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!