Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Páromnak vennék mp4 lejátszót,...

Páromnak vennék mp4 lejátszót, de milyet?

Figyelt kérdés
Zenefüggő, futás közben mindig zenét hallgat. :) Hogy ne a telóján hallgassa,vennék egy jobb mp4 lejátszót de nem igazán értek hozzá. Legalább 4 Gb és lehetőleg bővíthető de nem fontos ez :) a keret maximum 15.000 ft
2015. dec. 7. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig a telefonomról hallgatom. Sokkal egyszerűbb, mint egy bármilyen külön lejátszó. A telefonod mindig nálad van. Ma már nem is nagyon divat az ilyen dolog.

Ha nincs neki jobb fülhallgatója, vegyél neki inkább azt.

2015. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét, szerintem inkább ennyiből vegyél valami minőségibb fej vagy fülhallgatót.

Ha csak nem külön említette, hogy neki szüksége lenne arra. Az MP3/MP4 lejátszó idejét múlt dolog, teljesen átvették a szerepét az okostelefonok.

2015. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cernageza ***** válasza:

Én ellentmondanék a többieknek. Lapáttal nem jó futni, egy kicsi, de jó lejátszóval meg igen. Elővenni sem macera, kicsi súly, kicsi gond.

Az igaz mondjuk, hogy a jó lejátszók drágák. Nekem egy meizu volt sokáig, nagyon szerettem. azóta telefonon hallgatok, de szívesen visszaváltanék rá, ha nem ment volna tönkre.

2015. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A baj hogy az én sony telómon hallgatja :D az ő prestigioja nem jó zenére :) és az enyémre már nem tudok játékot meg programot raknimert tele van zenével,bármekkora memo kártya van benne :D fülhallgatója már van :)
2015. dec. 8. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!