Milyen hangfalat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Maximum 20.000Ft-ig szeretnék használt, nem mai, de mégis minőségi hangafalpárt. 3 utast szeretnék. Nekem az Orion HS280 hangfalat ajánlották, mi az ami ebben a kategóriában még jó, nincs tapasztalatom, hozzáértő emberek válaszait várom.

2015. dec. 4. 14:25
 1/4 Osynho ***** válasza:

Az az első kérdésem, hogy miért szeretnél 3 utas hangfalat, főleg ennyi pénzből?


Az az Orion HS280 egy jó tuningalap, de nem mai csirke, érdemes körbenézni a használt piacon.

2015. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék 3 utasat, mert abban mély, közép, magas található. 2.0-as rendszert akarok összerakni. Csak a használt piacot nézem, a kérdés az, hogy mely tipusok, márkák gyártottak olyan hangfalakat, ami "kellemes a fülnek".. Fisher? Videoton? És stb.
2015. dec. 5. 07:08
 3/4 Osynho ***** válasza:

Tudom mit jelent a 3 utas felépítés, de azt nem értem, hogy miért kizárólag ilyet keresel? Olcsó hangfalaknál inkább hátrány a 3 út, mivel egy egyszerűbb hangváltónál a váltásoknál lehetnek hibák. Egy 2 utas rendszer is le tudja fedni a teljes frekvenciatartomány. Nagyon drága hangfalak is készülnek így, nem pedig 3 úttal.


Jófogáson van pl Quadral, Yamaha, MBQuart, Canton, Elac, Heco hangfal. Ezek értelmesebb gyártók, mint a Videoton, Fisher. Stb. Esetleg, ha 30-ra bővítenéd a keretet, még jobb hangot kapnál.

2015. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségedet, megfontolom a tanácsaidat, ezt jó hallani, hogy a minőségi 2 utasok is jók. Persze nem high-end-re megyek, tudom, hogy ennyiből nem jön össze, az aranyközéputat keresem.
2015. dec. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!