Ps4 vagy xbox one?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam rola hogy melyiket lenne erdemesebb megvenni igazabol nem tudtam meg mindig donteni es nem is ertek hozza meg sosem volt egyik sem nekem. Ha esetleg erthetoen letudnatok irni hogy mi miben jobb? Es lenne meg egy olyan kerdesem hogy xbox livera mobil internettel is felehet e menni? A mobil internezem korlatlan gyorsasagu ezert nem tartottam erdemesnek elofizetni egy masik internetre. Es hogy milyen tvk vinnek az xboxot peldaul? Nem full hd.s a tvem de nem is olyan regi keszulek. Es nincs beepitett wifi sem.

2015. nov. 22. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnezest ha nagyon ertehetlen hulye kerdesek de lany vagyok.
2015. nov. 22. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
PS4
2015. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gergő19990712 válasza:
PS4,legjobb grafika.A Tv-be meg legyen HDMI bemenet.
2015. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es az internetrol tudtok vaalmit?
2015. nov. 22. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ps4 és igen jó lesz, csak wifi-n oszd meg a netet és jó is
2015. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
PS4 a legjobb
2015. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt a konzolt válaszd amelyik barátaidnak ismerőseidnek is van hogy tudjatok együtt multizni co-op játékokat tolni.

Vagy nézd meg az exclusive játékokat és amelyik konzolé jobban tetszik azt válaszd.

Esetleg ha az előző generációból kimaradtál akkor javasolnám az Xbox One-t mivel Novemberben kap egy frissítést ami lehetővé teszi hogy Xbox360-as játékokat is futtasson(egyenlőre 100 játék lesz elérhető de ez később bővülni fog)+ jön a DX12 és a win10.

2015. nov. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!