Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót érdemes...

Milyen fejhallgatót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Volt már több is, de egyik sem tartott 1-2 hónapnál többet. Szeretnék valami minőségibbet venni. Játék közben beszélgetni, esetleg zenét hallgatni, tehát fontos szempont a mikrofon is. Egy olyan minőségű épp elég lenne, ami kitartana hosszabb ideig, ilyenből kellene lehetőleg olcsó 10 000 forintig kb.

2015. nov. 19. 20:49
 1/5 anonim válasza:
2015. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Ozone Rage ST-d volt-e már, de nekem most lesz a második éve, hogy nyúzom. Nap mint nap használom akár órákon át. A mikrofon jack dugója sajnos meghalt kb másfél év után (nem rég) mert véletlenül sikerült kirántanom a gépből, szerencse, hogy nem tört bele.


Játékra, filmezésre abszolút tökéletes, de én zenére is szoktam használni.

2015. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:
100%

Sharkoon Rush pl. az egy jó headset az olcsóbb darabok közül.


Amivel van szeméyles tapasztalom az a Asus Cerberus 15-ért.

2015. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább hangtechnikai fórumokon kellene feltenni, az elsősorban játékra specializálódott cégek nem a minőségre mennek rá, hanem például a megjelenésre és a térhangzásra. Összehasonlítva az én sennheiser fülesem már 7 éve kiválóan működik (a felirat rég lekopott, nem tudom a pontos modellt - de szerintem már nem kapható), függetlenül attól, hogy nem játékra lett kitalálva.
2015. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. :D

Szintén Ozone Rage ST-met nyúzom én is immáron második éve, napi több órán keresztül. :D

A mikrofon jack dugója (amit a fejesbe kell dugni), lassan kezdi megadni magát, a műanyag már lejött onnan sajnos, de még használható... (mondjuk van, hogy napi többször ki-be dugdosom... a mikrofont)

2015. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!