Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lcd tv sajnos teljesen elromlo...

Lcd tv sajnos teljesen elromlott, Funai 81 cm es volt, milyent érdemes venni, és érdemes csereakcióban?

Figyelt kérdés
Hogy a régit leadom, és beszámítanak valamennyit az új árába?Vagy inkább neten érdemes rendelni, mert azt ki is hozzák házhoz?hasonlót szeretnék venni, úgy 70-80 ft ig.
2015. nov. 15. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
70-80 ft-ért nem kapsz tévét..
2015. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haha,vicces,lemaradt az e betu,nehez volt odagondolni....
2015. nov. 15. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, a Samsungot ajánlod akkor?


Amúgy van még olyan, hogy csereakció?Itt van a rossz tv, állítólag "nem gazdaságos" a javítása,és csak kerülgetjük...

2015. nov. 15. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Én igen.

Csereakció ritkán szokott lenni a nagyobb áruházakba pl. Media markt.

2015. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Várd meg a fekete pénteket!!! Tavaly a 90000 Ft-os full hd-s 80 cm samsung tv-t 60000 Ft-ért adták. Éppen a héten néztem még mindig 80000 Ft. a legkevesebb ár érte.

Ez az a tv

[link]


Most kombinált tűzhelyet akarok venni, ezért várom. Anyám meg mosógépet. Edigitalban 20-án, többiben 27-én lessz az akció. Tavaly a mediamarkban vettem, de csalk azért, mert volt a közelemben bolt és megnéztem személyesen a tv-t, hogy nem-e átverés. De nem volt az, nagyon elégedettek vagyunk a tv-vel jó vétel volt.

2015. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi az infót.Nem tudtam, hogy van ilyen fekete péntek, hol lehet ezt megtalálni a neten, mi van akcióban?Én is a media m. ból akartam rendelni,ill. találtam a facen egy akciót, nem tudom ,megéri -e?



[link]

2015. nov. 17. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Tv elfogadható, bár a samsung amit vettem 100 hz ez meg 50, illetve ez hd-s enyém full hd-s. Tehát ezért az árért nem egy nagy akció, bár kétségtelen olcsóbb, mint sok más helyen, ahol 70000 árulják ingyen kiszállítással.

Viszont a bolttal nekem egyszer volt problémám, kb. 1 éve és azóta semmit nem veszek tőlük. De most néztem másnak is van velük problémája. Nézd meg a véleményeket a boltról.

[link]

[link]

Helyedben megvárnám a fekete pénteket. A boltok weboldaláról tudod megnézni az akciókat. A MediaMarkt oldalán is kint volt a tv, csak én bementem a boltba és nem neten rendeltem meg.

De pl. 2013-ban aminkor az első fekete péntek volt az edigital-nál weboldalról fiskars hasító fejszét vettem 27000 helyett 11500 Ft-ért. Ma is 20000 körül van az ára. Semmi gond nem volt 3-4 nap alatt itt volt a fejsze. Azóta is használom kb. 30 erdei köb akácot, bükköt és tölgyet hasogattam már fel vele.

Viszont sokan már éjfélkor ott ülnek a gép előtt és vásárolnak veszettül. Én tavaly reggel 7 körül néztem meg pl. a emag-ot, ami érdekelt volna arra mind ki volt írva, hogy elfogyott. Azt gondoltam első körben átverés, de egy ismerősöm mondta Ő vett akkor onnan tv-t valamikor hajnal 1/2 1 körül, de azt mondta irtózatosan lassú volt az oldal a túlterheltség miatt. Amerikában állítólag több mint egy évtizede van ez a fekete péntek.

Edigital oldalán most is kint van a visszaszámláló, de csak péntek hajnalban lesznek fent az akciók. Bár én sose néztem hajnalban csak reggel.

2015. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt is megnézheted milyen boltok vesznek részt ezen az akción


[link]

2015. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!