Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 10/8 nál mitől xbox...

Windows 10/8 nál mitől xbox játék az xbox játék?

Figyelt kérdés
Suliba nemegy gyerektől halottam ,hogy "fu a Windows 8 on meg a Windows 10- en xbox játék van " Mitöl xbox játék? Ugyanugy lehet vele játszani pc -n ha letöltöd akkor mitöl xbox játék?

2015. okt. 31. 17:33
 1/9 anonim válasza:
Xbox-os játékot nem lehet pc-n játszani ,fordítva se külön pc verziót kell letölteni
2015. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én értem de azzal jönnek ,hogy a win 10 én xbox játék van de nem lehet az mer pc re csak pc st lehet akkor mér mondják hogy xbox játék?
2015. nov. 1. 16:39
 3/9 anonim válasza:
Nemértenek hozzá
2015. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
VAgy lehet arra gondolnak hogy az áruházba van olyan játék amihez odavan irba hogy xbox.
2015. nov. 3. 22:10
 5/9 Emberek ***** válasza:
Windows Phone-s store-ban is vannak ilyen játékok, de ez csak arra jó, hogy egy ugyanazon accountban gyüjtheted külön platformokon a goldot. Legalábbis én mást még nem találtam, aminek értelme is van
2015. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen goldot lehet vele gyűjteni?
2015. nov. 4. 07:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy a keverés azt már látom.

Inkább azt nézték be sokan hogy az Xbox One játékok stream-elhetők lesznek PC-n amint megjön az XO-hoz a win10 frissítés.

2015. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent a stream amit irtá?
2015. nov. 4. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz róla.

2015. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!