Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360, mindennemű segítségr...

Xbox 360, mindennemű segítségre szükségem lenne a témában, segítenél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most jutottam egy xbox 360 fat géphez, 2006-os.

Mindenféle dolog érdekelne róla, mivel még nem volt ilyen gépem. például már ott bajba kerültem, hogy egy xbox classic játékot megpróbáltam vele le játszani (Forca Motorsport, elvileg kompatibilis) és már is ebbe ütköztem: original xbox games are blocked by family settings

Ezen felül nem tudom, hogy kell az előző tulaj dolgait eltávolítani stb.

Akár privátban akár itt előre is köszi a segítségeket



2015. okt. 27. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Microsoft support telefonszáma: 06 80 018590

hívd őket bizalommal nagyon segítőkész rendes csapat ingyenes telefon számmal.

Még egy jó tanács add el a gépet minél hamarabb mert a Fat gépek általában 99%-ban 3LED-esek lesznek leolvad a GPU az alaplapról (RROD a hiba neve) sőt az is lehet hogy az általad vásárolt gép már újra lett "golyózva" ezek után ha ugyan az lesz a baja akkor már javíthatatlan lesz.

2015. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!