Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy PS4 vagy egy ilyen számító...

Egy PS4 vagy egy ilyen számítógép éri meg jobban?

Figyelt kérdés

A számítógép:

AMD FX 6300

ASUS alaplap

1 TB HDD

8 GB RAM

Radeon R7 265 2 GB videókártya

Főleg játékra venném ,néha neteznék is rajta de úgy hallottam ,hogy egy ilyen gép már verseng játékok terén is egy új generációs konzollal ez igaz?

Pl láttam hasonló videót ,hogy a Star wars battlefront BETA,GTA V és ilyen játékok milyen szépen mennek egy kb ilyen tudású gépen.



2015. okt. 24. 16:18
 1/7 Makker bolha válasza:

a GTA 5 menni fog azon a gépen de nem full grafon :)


Egy ps4 nek is egy 8GB DDR5 ramja van igaz gépekre meg csak DDR4 a legnagyobb de a gépeknek ott a vidi kari ami egy konzolnak sajna nincsen :/ ezert is a PC grafika sokkal jobb mint egy konzol.... az az FX 6300 proci gyengébb mint a konzolé mivel a konzolnak is AMD van de 8cores és a konzol legnagyobb hibája az itt van: a processor viszi a grafikát igaz anyira erős a proci GPU ja hogy elbír nagy játékokat de a lényeg hogy hogy: gépre a játékokat ingyenesen is szerezhetsz amt nem azt meg tudod crack elni. gépre van vírus konzolra nincsen. Végeredmény az hogy a gépet vegyed és vegyél egy joystic ot géphez és ott vagy mint a konzol... bár elég gyenge az a vidi kari en tennek valamivel jobbat mert ahoz a procihoz az a kari nem ér fel még 10% ra sem :/ Ajánlanám a GTX 960 Gaming 4GB ot de az 240€ ez meg csak 160€ de en adnek anyival tobbet erte ha márt.. :)

2015. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mindig a PC! :D

Tudod fejleszteni, szebb a grafika. :D

2015. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)!

Nem rossz videokari neztem videot battlefront beta highen 50 atlag fps megvan.

Ha meg 2-3 ev mulva mar tenyleg nem vinne az uj jatekokat max lowon akkor veszek egy uj videokartyat bele.

2015. okt. 24. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk a videokartyabameg esetleg egy r9 270 is szoba johet.
2015. okt. 24. 20:54
 5/7 anonim válasza:
akkor inkább az r7 370 4gb ot ajánlom sokak azt mondják nem használja ki a 4gb VRAM ot de az új játékokhoz nem lesz elég a 2gb
2015. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Makker bolha válasza:
anyit mondok hogy az r9 380 veri joval az GTX 960 at mert 4K gaming et is viszi! Szóval inkább tegyél hozzá (jó tanács én is így dobtam ki sok pénzt :/ ) ja es nekem egy r7 260x ultradurable 2 -van es egy i5 4690 es elmondom neked hogy a mostani jatekokat nem viszi!!! Mivel mart a 3GB VRam kell hogy vigye FULL grafon :/ en is most fogok venni vagy GTX 960 at vagy r9 380 at
2015. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Esetleg ő jöhetne pénzügyileg szóba 4 GB-osnál:/


GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti OC WindForce 2X 4GB

2015. okt. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!