Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kb havonta veszek 2k körüli...

Kb havonta veszek 2k körüli fejhalgatót ha egyszer vennék 6-10k -ért akk az szerintetek tovább birná pl kevésbé tőrne meg?

Figyelt kérdés
Léci tapasztalatokat írjatok mennyivel birja tovább?
2015. okt. 12. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:
léci minnél többen írjatok
2015. okt. 12. 18:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem akarlak félrevezetni, lehet, csak rosszat fogtam ki, de nekem a drága is megtörött. Részemről gyakrabban veszek olcsót.
2015. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy használod. Ha rángatod a vezetéket, nem pakolod el rendesen, hagyod hogy megcsavarodjon, összecsomózódjon, akkor el fog töredezni.

Ha vigyázol (vagy vigyáznál) rá, akkor egy jól megválasztott 2-3000Ft-os füles is ugyanolyan tartós lehet. Ha nem, akkor egy 8-10000Ft-os is tönkre fog menni. Valamivel tartósabb, de ez nam azt jelenti, hogy kedvedre nyúzhatod, vigyázni kell rá ugyanúgy, és ésszerűen normálisan használni.

A hangsúly a hang minőségén van, ami egy drágább, márkás fülesnél lényegesen jobb mint egy noname esetében.

Nekem van egy 2000Ft-os fülesem is megvan több mint egy éve (lassan 2), volt egy korábban, ami szintén 2000Ft-ért 2,5 évet bírt (és víz tette tönkre, nem a vezeték szakadt). Most vettem egy sony-t is, ami 8000Ft volt, ez sem erősebb, de jobban szól. Szóval a hangsúly a használat módján van. Egyik sem elpusztíthatatlan.

2015. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát gondolom nem viccből kerül annyival többe.

Én pl mindig igyekszek inkább használtan venni egy jó Nokia fülest, mint sok made in china hulladékot( már elnézést a kifejezésért).

2015. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem egyértelmű az összefüggés az ár és a tartósság között.


A minőségnél nem kérdés, hogy a pár ezres és a tízezres durván másként szól, viszont, ha nyúzod, akkor minimálisan fogja tovább bírni, ugyanúgy megszakad valahol, ugyanúgy kilazul a kábel a fülesnél ha véletlenül megrántod.



Én sportoláshoz vettem drágát ugyanezért, mint te, de alig bírta tovább, az is lehet, hogy csak a szerencsének köszönhetően.

2015. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat esetleg vezeték nélkülit érdemes 5-6kért venni?vagy csak a sokkal drágábbat?
2015. okt. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!