Miert nem megy egy jatek sem?

Figyelt kérdés
Par napja vettem egy lenovo g50-70 laptopot. Minden drivert felinstalaltam, de a jatekok nem mennek rajta, Peldaul a world of tanks-et is mikor inditom megnyomom a startot, a launcher eltunik es semmi. Ugyanugy a counter strikenal is. Mi lehet a baj? Segitsetek megkerlek.

2015. okt. 10. 13:16
 1/3 szántóvető ***** válasza:

ennyi info alapján nehéz értelmes tanácsot adni.új laptopról van szó?töltsd le a driver toolkit-progit,hátha talál frissebb drivert.(ha jól emlékszem ingyenes.)

ezután futtass valami diagnosztikai progit,hátha talál valahol hibát. [link]

2015. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vida Sándor válasza:
Pedig csak a driver összehangolások a felelősek, valószínűleg. De ha sikerül is, sok reményt ne fűzzél hozzá. A wot lelke a videó kártya, neked meg az elég gyenguszka. Ez egyébként egy jó laptop, csak nem wotozásra.
2015. okt. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vida Sándor válasza:

A videókártya drivert a gyártótól töptsd le. Nem tudom, melyik van benne, intel, vagy ati. NE a lenovótól! Ellenőrizd a directx verziót, ha kell, frissítsed.

Az előző válaszommal ne foglalkozz, rossz laptopot néztem :)

Ezen közepes grafikán szépen kellene mennie a WOT-nak.

2015. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!